top fight logo export web
Kamaru Usman UFC

Kamaru Usman se svými výmluvami u Edwardse nepochodil: Jen se vyhýbá zodpovědnosti!

Co byl Kamaru Usman poražen, pocítil obrovskou úlevu. Všechen tlak z něho spadl. Leon Edwards z toho cítí ale jen výmluvy, jak se vyhnout zodpovědnosti.

Kamaru byl jen jednu výhru od vyrovnání historického rekordu stanoveného Andersonem Silvou. Od úspěchu jej dělila necelá minuta, jenže pak přišla kopačka na hlavu, která kromě pojistek vypnula i Usmanovu patnáctizápasovou vítěznou sérii v UFC.

Když bylo po všem, nemluvil nigerijský bojovník o svých chybách. Nelitoval ničeho z toho, jak to dopadlo. Naopak cítil obrovskou úlevu, což všechny překvapilo.

„Po zápase jsem mluvil jsem s Usmanem,“ uvedl Dana White. „Čekal jsem slova plná emocí, ale on mě překvapil svým klidem. Samozřejmě, chce s Edwardsem odvetu, ale zároveň je v dobré náladě, protože z něho všechen ten stres opadl. Prý může začít nanovo s čistým štítem. Je rád, že na něj není vytvářen žádný tlak,“ prozradil.

Jednalo se ale o slova, která Leon Edwards nebere. „Jsou to výmluvy!“ vyřkl razantně. „Pravý šampion takhle nemůže mluvit. Tohle byla klasická odbočka, jak se vyhnout svým povinnostem. Nevěřím mu ani slovo!“ zdůrazňoval.

edwards usman 2 zapas

„Před naším zápasem Usman mluvil o tom, jak mě hravě zničí, vyrovná Silvův historický rekord a jak se pak vydá do polotěžké váhy za Jiřím Procházkou. Plánoval si budoucnost a chvástal se, že pro něho nebudu žádný problém, ale teď najednou ‚Oh to je úleva.‘ To nedává žádný smysl!

Myslel si o sobě, že nemůže být poražen, jenže pak jsem se tu objevil já a vyvedl ho z omylu. Tu odvetu (trilogii) si zaslouží, ale těmito výroky v mých očích strašně klesl,“ řekl Edwards pro BT Sport.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!