top fight logo export web
kamaru usman top zapasnik

Kamaru Usman vytyčil podmínku všem vyzývatelům, kteří se s ním budou chtít utkat

Nejprve ho čeká Leon Edwards, ale potom už tak štědrý nebude. Další titulový vyzývatel musí podle Usmana splnit jeden náročný úkol.

Stal se z toho pomalu trend poslední doby, kdy si šampioni začínají určovat podmínky, které musí jejich soupeři splnit, mají-li si vynutit titulový zápas.

Kamaru Usman má už nějakou dobu domluvený fight s Leonem Edwardsem, přes to vlak nepojede, ale následně už nikomu žádnou šanci „zadarmo“ nedá.

„Naše divize je čím dál nabitější. Máme tu Belala Muhammada, Khamzata Chimaeva, Colbyho Covingtona, Gilberta Burnse, ale do popředí se tlačí i další borci.

Vzhledem k tomu, že se všichni chtějí se mnou utkat, jim musím zadat podmínku, bez jejíhož splnění jim ten zápas neumožním.

Protože osobně stále považuji Covingtona za druhého nejlepšího zápasníka v divizi, který dokáže porazit všechny kromě mě, tak chci, aby se nový případný vyzývatel dostal přes něho,“ zněl Usmanův požadavek.

Nikam se nežeň, brzo jsem u tebe! vzkázal šampionovi Usmanovi nový vyzyvatel

Colby „Chaos“ Covington je nicméně sám jedním z těch lidí, kteří by se znova rádi dostali k titulu. Jaká tedy platí podmínka pro něho?

„Colby musí ustát ten nápor všech nájezdníků. Protože se mnou prohrál už dva souboje, řekl bych, že potřebuje ještě alespoň dvě výhry, aby si řekl o další šanci,“ vyjádřil se Usman.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.