top fight logo export web
96c316e8f42380ad3eb3af99bde77d6378125b17

Kapitola s Rodriguezem je uzavřena, tvrdí Magomedsharipov, který si hledá nového soupeře

Zabit Magomedsharipov má už dost „ustrašeného chování“ Yaira Rodrigueze. Rozhodl se proto posunout o dům dál.

Ruský bijec se v nitru oktagonu UFC neobjevil už víc než rok a rád by to konečně napravil. Potíž je v tom, že ztratil spoustu času čekáním na realizaci duelu s mexickým zápasníkem Yairem Rodriguezem, v závěru však jeho čekání přišlo vniveč.

„Kapitola s Rodriguuezem je pro mě už uzavřena,“ oznámil Zabit. „Ten fight pro mě ztratil veškerý smysl. Yair z toho duelu vystoupil asi pětkrát, přičemž třikrát jsme oba měli i smlouvu, kterou podepsal, ale pak se z ní vymanil,“ štvalo ho.

„Ze všech těch důvodů ten zápas prostě už nemá smysl, ani já o něj už nemám zájem. Chybí mi motivace. Nechci bojovat s někým, kdo se viditelně bojí,“ rýpl si Zabit do svého mexického soupeře, jenž si nyní léčí zdravotní neduhy.

Magomedsharipov měl v merku titul pérové váhy. Aby se k němu však dostal, musí porazit ještě aspoň jedno jméno ze špičky žebříčku. Hledání vhodného protivníka tedy i nadále nebude snadné.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.