top fight logo export web
Kayla Harrison ufc bellator

Kayla Harrison a nejlepší bojovnice ze všech? Však zápasí ve farmářské lize! nelíbí se UFC šampionce

Kayla Harrison se podle mnohých pyšní statusem nejlepší MMA bojovnice planety. Když to ale mohla dokázat a přejít do UFC, tak tuto nabídku odmítla.

Harrison byla ještě nedávno zápasnicí na volné noze, jelikož se vybojovala ze smlouvy, kterou měla se svým starým zaměstnavatelem PFL.

Během poohlížení se po novém působišti uvedla, že zohlední několik faktorů, přičemž tím nejvýraznějším patrně byly finance. A jak je známo, UFC své bojovníky, zejména „nováčky“ vyloženě nepřeceňuje.

Blízko k podpisu talentované bojovnice měl Bellator, ovšem pak se semklo vedení PFL a Kayle vytvořilo kontrakt šitý přímo na míru.

Slavná a doposud neporažená válečnice se rozhodla, že s touto organizací tedy obnoví spolupráci, čímž si patrně už definitivně zavřela dveře jinam. Na tom velkém poli (UFC) ji nikdy neuvidíme…

Zloba šampionky UFC

„Tohle je k posrání!“ nebyla schopna taková Julianna Pena, šampionka bantamové váhy UFC, držet jazyk za zuby.

„Kayla si už měsíce otevírá hubu, že to je nejlepší MMA zápasnice planety, ale když má možnost to dokázat, tak se opět vrátí do té farmářské ligy… Nemám slov!“ bědovala.

„Hodně štěstí s tou novou smlouvu, pokračuj ve své krásné kariéře, kdy se pereš pouze s nějakými plechovkami od rajčat. To tě určitě hřeje u srdce!“ vyčítala jí.

Pokud se na to podíváme z té druhé perspektivy, je rovněž možné, že matně žijeme v přeludu, že je UFC skutečně nejlepší MMA organizací světa. Zejména u dámských divizí, které nejsou tolik našlapané tou špičkovou kvalitou, bychom o tom mohli spekulovat.

Podobný názor má i takový šéf Bellatoru Scott Coker. Ten doslova řekl, že jeho pérová váha je mnohem kvalitnější jak ta UFC. No a šéf ONE FC Chatri Sityodtong pro změnu uvedl, že všechny váhové kategorie jsou u něho kvalitnější jak v UFC… Inu, tato konverzace je určitě dost otevřená.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.