Top-Fight.cz - bojové sporty
Jared Cannonier vyhra

Každý se dá porazit, i Adesanya, věří Jared Cannonier a dožaduje se brzké příležitosti

Jared Cannonier by se rád ujistil, že si výhrou nad Derekem Brunsonem zajistí titulovou příležitost.

„The Killa Gorilla“ se řídí tím heslem, že na každého chlapa se najde chlap. Pokud se Adesanya doposud jevil jako neomylný bojovník, je to zejména tím, že zatím nečelil svému kryptonitu. Kdo jím je? O tom Cannonier nepochybuje.

„Jsem to já, jelikož vím, že z mé obávané dravosti a KO síly má i takový Izzy dostatečný respekt. Já nejsem tím, kdo by ho srabácky tahal na zem, já si to s ním vyříkám hezky z očí do očí, tváří v tvář, muž proti muži,“ reagoval.

Od UFC chce nějakou záruku. „Chtěl bych mít jistotu, že až se vypořádám s Brunsonem, tak pro mě nebude dávat smysl jiný zápas, než je ten o titul. Klidně budu připravený naskočit hned místo Roba (Whittakera), pokud se jim tu bitvu nepodaří domluvit,“ navrhl skrze kanál The Schmo.

Cannonier tak připomněl jeden zásadní fakt, Adesanya má sice v únoru bojovat s Whittakerem, ale oficiálně tato bitva sjednána ještě nebyla. Šampionův trenér Eugene Bareman stihl prozradit, že se u strany vyzývatele objevily nějaké vyjednávací komplikace, které celou smluvní záležitost jenom brzdí.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Každý se dá porazit, i Adesanya, věří Jared Cannonier a dožaduje se brzké příležitosti