top fight logo export web
a226c129d54f2a1c5ac6eb19c071a5ffa5b044c3

Kdo dál tam je v řadě na McGregora? Dana White promluvil!

Khabib Nurmagomedov, Donald Cerrone nebo Anderson Silva? Media mají o seznamu těch nejžhavějších kandidátů, kteří se příště utkají s Conorem, poměrně jasno, avšak sama hlava organizace to vidí úplně jinak. 

„Prosinec!“ reagoval poněkud nečekaně a razantně Dana White na otázku komentátorů z TMZ, které zajímalo, kdo další tam na irského zápasníka po jeho porážce s ruským orlem z 6. října v lasvegaské T-Mobile Areně čeká. 

Khabib Nurmagomedov, Donald Cerrone nebo Anderson Silva

Tato odpověď ale nebyla nikterak uspokojivá, a tak se dožadovali od šéfa organizace vysvětlení. „Všichni se mě ptají pořád dokola, ale já nikomu nemohu zaručit přesnou odpověď. V prosinci je slyšení u komise a tam se rozhodne,“ vysvětloval tedy. 

Anderson Silva přijal Conorovu výzvu a čeká na jeho odpověď, teď ho navíc vyzval i Donald Cerrone přezdívaný „Cowboy“, jemuž se na UFC Fight Night 139 (Korean Zombie vs. Rodriguez) podařilo úctyhodným způsobem přemoct Mikea Perryho. 

„Poslouchejte!“ dostává se ke slovu opět White. „Nemá cenu teď něco plánovat, protože nevíme, co vůbec bude. Jak dlouhý dostanou Conor a Khabib ban? Jaké budou pokuty? Nic z toho nevíme, přičemž se jedná o naprosto zásadní faktory, podle kterých se můžeme dál rozhodovat,“ říká. 

Dana White promluvil o budoucnosti UFC

Komentátory ale hlavně zajímala odpověď na to, s kým dalším se McGregor utká… Až nakonec tedy Dana prolomil ledy a prozradil aspoň něco. „Mohu vám sdělit jenom to, že zprávy o jeho zápase s ‚Cowboyem‘ jsou nepravdivé. Nic takového se určitě neplánuje,“ uzavřel.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!