top fight logo export web
Miesha Tate zaslala důrazné varování šampionce Nunes

Kdo jiný by měl jít o pás, když ne já? ptá se Tate. Jasno bude 16. července

Na dveře šampionky Valentiny Shevchenko pomalu začíná ťukat nová vyzývatelka. Nejprve si však na konto musí připsat ještě jednu výhru.

Miesha Tate se 16. července postaví do klece, kde vyzve v už jednou odloženém duelu Lauren Murphy. Pokud zde uspěje, bude její další mise jasná.

„Kdo jiný by měl jít o pás, když ne já? Pokud porazím Murphy, což se zamýšlím udělat, tak před sebou nevidím jinou cestu, než je titulová bitva,“ uvedla „Cupcake“ Tate pro portál MMA Junkie.

Miesha dříve brázdila vody bantamové váhy. Teď se ovšem přesunula o divizi níže, aby obnovila svou kdysi ztracenou formu. Dle jejích slov to nyní půjde jako po másle.

Miesha Tate dovednosti

Miesha Tate pomýšlí na titul v UFC

„Konečně se cítím opět sama sebou. Takto dobře mi nebylo od doby, co jsem byla šampionkou. 16. července předvedu to, co si myslím, že předvedu. Jakmile vyhraju, zajistím si titulovou šanci. A myslím si, že můj duel s Shevchenko je něčím, po čem lidé už teď volají,“ láká na případnou mistrovskou záležitost.

O titulovou odvetu má momentálně zájem i Taila Santos. Ta úřadující vládkyni muší váhy skutečně zavařila a dle mnohých ji dokonce porazila. Porota rozhodčích však Valentině udělila těsnou bodovou výhru a je možné, že si i tento zápas jednou zopakuje. Momentálně bude mít ovšem Miesha Tate přednost… pokud tedy vyhraje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.