top fight logo export web
Miesha Tate stehy

Kdo potřebuje doktora? Miesha Tate sdílela video, jak si sama vyndává stehy

Když se Miesha Tate naposledy vydala do nitra oktagonu, nechala svou soupeřku, aby ji důkladně označkovala.

Toto znamení se objevilo pod jejím levým okem, které si vyžádalo několik stehů. Když ovšem následně přišel po týdnu rekonvalescence čas na jejich vytažení, bývalá šampionka se rozhodla, že se nebude obtěžovat návštěvou doktora a vyndá si je sama.

„Myslím si, že není důvod, abych kvůli tomuto navštěvovala lékaře. Ale znáte to, jsem tak trochu šílená,“ okomentovala své jednání pětatřicetiletá bojovnice, jejíž oko bylo stále zalité krví, ale tvář už se začala hezky hojit.

Prohra na body s Ketlen Vieirou posadila Mieshu Tate zpátky tvrdě na zem. „The Cupcake“ si už rýsovala plány, jak jí případná výhra pošle až k titulovým bojům a spolu s tím i odvetě s Amandou Nunes. Vieira byla však nekompromisní a tvrdá protivnice, jež bývalou šampionku bantamové váhy zařadila opět do početné titulové fronty.

Nikdo navíc neví, jak dlouho Nunes zůstane aktivní bojovnicí. O odvetu (trilogii) s ní má zájem ještě Valentina Shevchenko. Tento zápas si navíc přeje i sám Dana White.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.