Top-Fight.cz - bojové sporty
Conor McGregor chovani

Kdo si myslí, že se Conor vrátí v lepší formě, ten je blázen, soudí známý UFC veterán

Conor McGregor a lidé z jeho kolektivu slibují, že se slavný Notorious vrátí silnější než kdykoliv předtím.

Touto frází se ovšem jenom snaží namotivovat fanoušky, aby nad McGregorem nelámali hůl. I když měl v minulosti slibné chvilky, konkurence se od té doby v UFC značně posunula, a aby s ní mohl i Conor držet krok, musel by svému sportu být naprosto oddaný, tedy nedávat si tak časté přestávky.

„Co si mnoho lidí neuvědomuje, je to, že se tato hra a lidé v ní neustále vyvíjí. Pokud ztratíte rok nebo dva, najednou můžete být překvapeni, co vše vám uniklo. Takto Conor prohrál s Dustinem lednový zápas, vůbec neočekával ty leg kicky,“ poukazoval UFC veterán Chael Sonnen ve svém podcastu.

„Kdo si myslí, že se Conor vrátí v ještě lepší formě, než v jaké odešel, ten je blázen. To by popíralo všechny zásady logiky. Nemůžete být lepší, pokud se tomu sportu ustavičně nevěnujete, pokud vás tíží zranění a pokud v sobě nemáte ten zápal. Proto vám radím, nemějte příliš vysoká očekávání,“ vzkázal fanouškům.

Jak to doopravdy bude a proti komu se Notorious nakonec postaví, to se dozvíme někdy v příštím roce. S trochou štěstí by se v kleci mohl ukázat koncem jara, a pokud Dana White vyslyší jeho volání, bude to opět proti Dustinovi Poirierovi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Kdo si myslí, že se Conor vrátí v lepší formě, ten je blázen, soudí známý UFC veterán