top fight logo export web
jon jones

Kdy se vrátí Jon Jones? Manažer odhalil podrobnosti

Původně se počítalo s tím, že se Jon Jones objeví na prosincovém turnaji UFC 282. K žádnému oficiálnímu potvrzení doposud ale stále nedošlo. Jak to tedy je?

Éterem už kolovaly názoru, že „Bonesův“ návrat nikdy nebyl blíže. Legendární bijec, jehož jsme v kleci naposledy viděli v únoru roku 2020, už dva a půl roku buduje svalovou hmotu, aby se mohl uvést v těžké váze.

Zde se počítalo s tím, že ho přivítá bývalý šampion Stipe Miocic. Verbální dohoda byla na světě a Dana White již v podstatě lákal fanoušky na překvapení. Necelé dva měsíce před turnajem se ale stále nic neví. Proto byl na současnou situaci tázán Jonesův manažer Richard Schaefer.

„Skutečnost je taková, že jsme stále s UFC v kontaktu. Žádný problém nevidíme, k tomu návratu dojde, ale bohužel nedokážu potvrdit, zdali to bude ještě letos, anebo až v příštím roce,“ nechával se slyšet Schaefer.

jon jones stipe miocic
Jon Jones stále jedná o zápase s Miocicem

Jon Jones by se rád vrátil ještě letos

„Samozřejmě, původním plánem bylo Jona dosadit do hlavního zápasu UFC 282 (10. prosince v Las Vegas). Jon si velmi přeje na tomto turnaji působit, návratu se už nemůže dočkat, ale dohoda na boj s Miocicem stále nebyla uzavřena,“ prozradil.

„Kdybychom se Stipem nebojovali, což by nás skutečně mrzelo, pak bychom šli zjevně rovnou o titul. A teď nevíme, jak je to s Francisem Ngannouem a jeho kolenem. Teoreticky je možné, že by se bojovalo i o dočasný titul s někým jiným. Takové informace ale zatím nemáme,“ sdělil Schaefer serveru Yahoo Sports.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!