top fight logo export web
Dillon Danis rozhovor

Kdyby šlo o fight na život a na smrt, Ngannoua bych sejmul, věří Dillon Danis

Francis Ngannou je postrachem UFC, ale rozhodně ne každý mimo organizaci se ho bojí.

I když je takový Dillon Danis původem střední váha, tedy 84 kg, na obávaného Predátora si dost věří. Důvod je přitom prý velmi prostý.

„Ten člověk má jen jednu zbraň, kterou je jeho pravá ruka. V opačném případě nedisponuje jinak žádnými dovednostmi. Pokud se nebojíte jeho úderu, můžete ho porazit,“ myslí si sedmadvacetiletý provokatér, jehož kolikrát nelze brát pořádně ani vážně.

Tentokrát se však vážně snažit mluví. „Říkám vám, že kdyby mezi mnou a Francisem došlo k pouliční bitce, ve které by mohl přežít jenom jeden z nás, dozajista bych ho sejmul,“ pravil, přičemž se opíral o své skvěle propracované jiu jitsu, z jehož zkušeností čerpal i sám takový Conor McGregor.

„I kdybych byl opilý, dokázal bych Francise uškrtit. Vůbec o tom nepochybuji, protože to je příšerný zemař,“ prohlásil Danis v podcastu Flagrant.

Ze strany amerického mladíka se jedná jen o další způsob, jak si zvýšit pozornost. V opačném případě je prakticky nereálné, aby k takovéto bitvě došlo. Jednak Dillon momentálně působí ve střední váze Bellatoru a jednak ani aktivně nebojuje. Za celou svou MMA kariéru má na kontě stále jen dva zápasy…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.