top fight logo export web
035c2ee76fbfacc0eddc9d46d9f465c8ad8ba839

Když pro ně riskujeme, mohli by nám připlatit, nabádá Gaethje. Nejen UFC to prý nebere dost vážně

Justin Gaethje byl v posledních dvou letech pokaždé nominován na jednoho z kandidátů za fight roku, avšak ani v jednom případě z toho jeho peněženka nic navíc nepocítila. „Je na čase to změnit,“ říká.

Tato změna by se neměla týkat jenom UFC, Justin doufá, že si z ní vezme příklad více organizací z celého světa. Všichni zápasníci, a v MMA obzvláště, riskují své zdraví v boji jeden na jednoho, kde při nevydařeném pokusu, jenž si vyžádá měsíce léčení, nedostanou zaplaceno tolik, kolik by si zasloužili.

Justin Gaethje byl v posledních dvou letech pokaždé nominován

„Jsem z toho opravdu naštvaný,“ neskrýval Gaethje svou zlobu. „Můžete se snažit, být zahrnuti v těch největších fightech roku, ale jakmile nemáte přezdívku Conora nebo Jonese, vaše výplata to nijak nepocítí. Všichni přeci riskujeme stejně, tak proč bychom si i stejně nemohli rozdělit odměny,“ uvádí.

Co potom mají říkat ta méně zvučná jména. „Já jsem jeden z mála, co se tu snaží psát historii, ale vesměs se tu najde spousta dalších, kteří si nechají namlátit za hloupých 10 tisíc. To vás na dlouho nevytáhne,“ nabádá ke změně.

„Jsme tu od toho, abychom lidi bavili, takže když do toho pro vás dáváme srdce, pojďte nám za to i zaplatit,“ doplňuje a zanechává za sebou myšlenku i toho, aby se zrušily bonusy za fighty večera, které by se rozdělily mezi poražené zápasníky, aby ty rozdíly nebyly tak markantní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!