top fight logo export web
Sonnen Adesanya Whittaker

Když zápasník vede 2:0 na zápasy, trilogie by se dávat neměly, apeluje Sonnen

Pokud proti někomu prohráváte na zápasy 0:2, nárok k třetímu duelu byste automaticky měli ztratit.

Colby Covington, Robert Whittaker, Jorge Masvidal, Valentina Shevchenko či Marvin Vettori jsou zápasníky, kteří se za nepříznivého skóre snaží vynutit trilogii se soupeři, kteří je dvakrát porazili.

Většina z nich se může bránit pádnými argumenty, jako je třeba, že byli bodovými rozhodčími poškozeni, ale i tak finální verdikt již změnit nelze. A tím by toto téma mělo podle takového Chaela Sonnena skončit.

„Trilogie by se za stavu 0:2 zásadně udělovat neměly. Je to jako hra kámen, nůžky, papír. V jednom bodě se prostě stane, že druhá strana vyhraje, ale co přijde potom? Dočkáme se čtvrtého zápasu?“ tázal se.

„Když se podíváte na takového Roberta Whittakera, jeho výkon nebyl špatný, i podle mě dokonce vyhrál, ale rozhodčí rozhodli, že ne, a tím by to mělo skončit. Co by se stalo, kdyby náhodou vyhrál zápas číslo tři? Přišla by čtyřka? Pětka? Kdo by si to přál vůbec vidět? Jak moc by to zbrzdilo divizi? Musíme se držet toho, co baví lidi,“ míní.

Sonnen víceméně zdůraznil to, co se po celou dobu všeobecně praktikuje. Blízko k trilogii s Amandou Nunes při skóre 0:2 byla jen Valentina Shevchenko. Ta dostala dokonce povolení od samotného Dany Whitea, jenže následně Amanda prohrála s Juliannou Penou, čímž se všechny plány změnily.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.