top fight logo export web
holland chimaev prohra vyjadreni ufc

Kevin Holland se vyjádřil k prohře s Chimaevem. Na příště chce postojáře

Sám Kevin Holland se nestačil divit, jak nad ním Khamzat Chimaev dominoval. Ví ovšem jedno jistě, do příště chce ryzího postojáře.

Khamzat se celý život věnuje wrestlingu a grapplingu, proto bylo jasné, že v tomto duelu bude mít z toho papírového hlediska silně navrch.

Fanoušci očekávali razantnější řešení sporů, když už se tato dvojka před bojem tak hádala, ale skutečnost je taková, že si Khamzat svého soka vzal k sobě na paškál a na zemi ho umučil dříve, než se na časomíře objevila třetí minuta.

Kevin se zrovna začínal výkonnostně zvedat, tato prohra ho ale vrací na začátek. Proto vedení UFC žádá na příště o soupeře, který pro něho bude stylově přijatelnější.

„Přátelé, včera v noci jsem prohrál zajímavý grapplingový duel… Je to má chyba. Chimaev je pekelný soupeř,“ uvedl americký bijec po prohraném zápase.

chimaev souper mma ufc

„Na mém slovníku tato prohra nic nezmění, znáte mě. Každopádně bych nerad zakončil rok s prohrou, proto bych se v kleci chtěl objevit ještě jednou. Tentokrát už proti nějakému postojáři,“ vyjádřil své přání.

„Nevím, jestli si to zasloužím, ale rád bych se utkal se Stephenem Thompsonem. A pokud by to nebyl Stephen, tak klidně Daniel Rodriguez. Oba jsme teď byli na stejné kartě, kterou jsme však na poslední chvíli museli zamíchat. Takže bychom se možná mohli na něčem domluvit,“ sdělil svůj zájem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!