top fight logo export web
chimaev holland

Kevin Holland vysvětlil, proč přemýšlel nad důchodem a proč se bojí Chimaeva

Kevin Holland se možná navenek jeví jako hrdina, ale uvnitř je to pouhý člověk, který také může mít strach. A právě strach byl důvodem, proč na několik dní odešel do důchodu.

Patrně nikdo to nechápal. Kevinovi je stále pouhých 29 let, a tudíž se dá říct, že si na své maximum ještě sáhne. Před třemi týdny se ovšem rozhodl znenadání oznámit odchod do důchodu.

Lidem to šrotovalo v hlavě, nemohli to pochopit, když v tom se objevila zpráva, že se Holland vrací. Přijal nabídku k souboji proti veteránovi Stephenu Thompsonovi. Z bojového hlediska postojář, který by mu stylově konečně mohl sednout. A o to tu údajně jde…

Kevin Holland si dela legraci z fanousku
Kevin Holland

Proč Holland oznámil odchod do důchodu?

„Zaprvé jsem si vydělal a zadruhé mi Khamzat brutálně otevřel oči. Pochopil jsem, že tu jsou limity, na které nemám. Úplně mě to nas*alo, lidé si ze mě dělali srandu, ale byli v právu. Khamzat mě naprosto zničil!“ vzpomínal Holland na souboj, v němž byl dvě minuty mordován na zemi, než odklepal submisi soupeře.

„Chimaev je člověk, ze kterého mám upřímně strach. Nakopal mi prdel a já s tím nebyl schopný nic udělat. Za ten zápas jsem si vydělal slušné peníze, tak jsem si v ten moment říkal, že to zalomím. Ale naštěstí mi to lidé kolem mě ještě rozmluvili, tak jsem zpátky,“ vyjasnil americký bijec, jak se věci měly a mají.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!