Top-Fight.cz - bojové sporty
Kevin Lee 2021

Kevin Lee musel upřímně přiznat, že ho vyhazov z UFC překvapil, zklamal, ale především naštval.

Vše přišlo poněkud nečekaně. The Motown Phenom neměl sice nejlepší výsledkovou sérii v poslední době, ale stále to byl perspektivní bijec se slibným jménem. Organizace mu však formou elektronické pošty i tak ukázala dveře.

„Předevčírem ráno mi přišel email, což je asi nejhorší způsob, jak hodláte někomu říct, že už ho nezajímáte,“ dal se do povídání Lee.

„Nikdo mě o tom předem neinformoval, nebyly tu žádné náznaky, nepřišel mi žádný telefonát. A co mě zarazilo asi nejvíce, je to, že mi ten email neposlal jak Sean Shelby, tak ani Hunter Campbell, a dokonce ani Dana White, nikdo legitimní. To mě na tom sere skutečně nejvíce. Jako by totálně ke mně ztráceli respekt,“ pokračoval.

„Tou zprávou jsem byl šokován, vůbec jsem jí nerozuměl. Musel jsem si popovídat s agentem, manažerem, abych se ujistil, že je ten verdikt opravdu oficiální. Fakt jsem nasraný, jelikož mi to nedává smysl,“ dodal v pořadu MMA Hour.

Lee zároveň potvrdil, že má nyní na stole tři nové nabídky. Jedna přišla od The Eagle Fighting Championship (jíž vede Khabib Nurmagomedov) a druhá od Triller Triad Combatu, tedy nové horké organizace. Třetí zatím zůstává skryta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Kevin Lee: Odchod z UFC? Fakt mě to nas*alo! Teď mám na stole tři nabídky