top fight logo export web
kevin lee prohra

Kevin Lee odhalil, koho považuje za momentálně nejsilnější lehkou váhu MMA současnosti

The Motown Phenom se zapojil do diskuze o tom, která lehká váha současnosti je aktuálně nejlepší.

Detroitský rodák, jenž aktuálně působí pod taktovkou MMA společnosti Eagle Fighting Championship, kde si zatím na konto připsal jednu výhru, sám kdysi v lehké váze působil. Přesněji řečeno se potuloval mezi lehkou a velterovou vahou a za tu dobu se střetl s mnohými zvučnými bojovníky, včetně nynějšího UFC šampiona Charlese Oliveiry.

Shodou okolností se říká, že je divize lehké váhy UFC nejvíce nabitá. Nachází se zde několik skutečně špičkových jmen, která by si hravě mohla konkurovat. Všechna si je ovšem i tak kdysi strčil do kapsy Khabib Nurmagomedov a nyní po jeho odchodu to údajně zvládne muž s podobným stylem. Nejde ovšem o Islama Makhacheva.

„Co odešel Khabib do důchodu, je jednoznačně nejlepší lehkou vahou celého MMA Charles Oliveira,“ zněl Leeho názor. „Bojoval jsem nebo trénoval s celou řadou zvučných borců a Charles je definitivně tím nejkvalitnějším. Jsem si jistý, že dokáže porazit jak Justina Gaethjeho, tak i Islama Makhacheva nebo Beneila Dariushe,“ vzdával hold svému dávnému přemožiteli.

„Když jsem s Oliveirou tehdy prohrál, bylo to pro mě hodně kruté, jelikož jsem vůbec poprvé cítil, že jsem čelil lepšímu soupeři, než jsem já. Jeho jiu jitsu je skutečně rozdílové, a proto si jsem jistý, že pokud se bude držet svého plánu a nebude zbytečně riskovat, přemůže každého, kdo se mu postaví do cesty,“ uvedl Lee v Just Scrap Radiu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!