top fight logo export web
a6908d3c5d53e066cbc48f61703e2876824046ba

Kevin Lee: Raději bych bojoval s Khabibem než s Conorem

Další účastník lehké váhy měl co na srdci k poslední době velmi často probíranému duelu Khabiba Nurmagomedova s Conorem McGregorem. Kevin Lee, pětadvacetiletý rodák z Detroitu, se nechal slyšet, že by raději zápasil s ruským reprezentantem nežli s tím irským. Ptáte se proč?

Hlavním důvodem jsou totiž ambice. Conor podle pětadvacetiletého lehkooděnce již několik porážek zažil, zato Nurmagomedov ještě ne. A pokud to nezmění zrovna McGregor, on sám by se o to rád pokusil.

„Abych byl upřímný, tak kdybych měl možnost výběru, chtěl bych bojovat proti Khabibovi. Sami víte, Conor už několik zápasů prohrál, ale Khabib stále působí v tvářích lidí jako nezničitelný tank,“ vysvětluje.

„Chtěl bych být tím jedním, tím vyvoleným, který ho o tu neporazitelnost připraví. Něco takového je vám umožněno možná pouze jednou za život, a to zvláště u takového speciálního chlápka. Khabiba vidím jako maso a já jsem lev, co chce svou kořist,“ dodává.

conor mcgregor utok

Leeova reakce ovšem nezůstala bez povšimnutí. Když si ruský zápasník přečetl příspěvek ruského MMA instagramu, jenž odkazoval na Kevinova slova, napsal jen „to já také“. Ruský vládce tím patrně odkazoval na stejné pocity, jaké prožívá, když vidí soupeře, který je podle něho hodný souboje. Lee i Conor mají shodně tři prohry, ovšem irský zápasník má na svém kontě o čtyři duely více a z nich rovnou 18 vyhrál čistým nebo technickým knokautem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.