top fight logo export web
Kevin Lee Diego Sanchez ufc mma

Kevin Lee: Sancheze budu lámat tak dlouho, až to jeho tělo neunese a on začne prosit o milost

Eagle FC nám už tento pátek zprostředkuje speciální turnaj, jehož hlavním vrcholem bude souboj mezi Kevinem Lee a Diegem Sanchezem.

Oba dva veteráni UFC se střetávají pod střechou nové MMA organizace, která se podruhé za sebou představí na americké půdě, konkrétně nyní na Floridě.

Khabib Nurmagomedov, který býval sám zápasníkem, pochopil, že je potřeba v rámci MMA udělat jisté změny, a proto se rozhodl do hry implementovat nové hmotnostní kategorie, přičemž tou nejžádanější byla jakási spojnice mezi lehkou (klasicky 70 kg) a velterovou váhou (77 kg).

Právě v této nové kategorii, jejíž limit je 75 kg, se nyní střetnou Kevin „The Motown Phenom“ Lee a Diego „Noční můra“ Sanchez. A oba dva se už teď podílí na velkém promu, jímž poutají pozornost na svůj zápas. Zejména Lee se vůbec nebál držet při zdi a k propagaci přidal i výhrůžky na zdraví.

„Musím se fanouškům předvést jako respektovaný fighter. Takový, jakého si mě pamatují (z dob UFC). Duelem s Diegem Sanchezem začnu smazávat všechny ty pochybnosti, které o mně lidé mají,“ upozornil detroitský bijec, jehož v EFC bude čekat první ostrý debut.

„Pokud bych nás měl s Diegem srovnávat, věřím tomu, že jsem silnější, rychlejší i techničtější, takže ho ve všech ohledech předčím. Tahle noc pro něho vůbec nedopadne dobře. Budu ho lámat tak dlouho, až to jeho tělo neunese a on mě začne prosit o milost. Věřte mi, Sancheze čeká noc plná utrpení!“ slíbil Lee před svým zápasem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.