top fight logo export web
c3a8e3531d6894a48e5807b954e87acb45464138

Khabib by Mayweathera zničil, kdyby se potkali v kleci, tvrdí šéf UFC

Zápas, o němž se již nějakou dobu hovoří, se sice ještě nedočkal nějakého oficiální oznámení (a možná ani nedočká), ovšem jisté je, že za ním oba zápasníci jdou. Toho si je vědom i Dana White, který chce, aby se to konalo uvnitř oktagonu, kde ale Floyd Mayweather nemá žádnou šanci…

Přesná slova nám potvrdila sama hlava velké organizace, která směrem k vysloužilému neporaženému boxerovi poslala nabídku, v níž se snažila dosáhnout jakéhosi kompromisu, jenž zahrnuje dvě odlišné verze příběhu (jedna čistě pro MMA a jedna čistě pro box), ale nedomnívá se, že by na ni Floyd vědomě přistoupil. 

Khabib by Mayweathera zničil, kdyby se potkali v kleci, tvrdí šéf UFC

„On ví, jak to funguje, a také ví, co má dělat, pokud o ten souboj bude opravdu stát. Má podmínka je, aby se alespoň jeden zápas (ze dvou možných) odehrál na naší půdě,“ sdělil White pro zprávy ze CNN, kde mimo jiné potvrdil, že ten kompromis by uvolnil Khabiba ze smlouvy k druhému (tentokrát) boxerskému střetu. 

Šéf UFC ale nepochybuje o tom, že v duelu tváří v tvář v kleci by Nurmagomedov vyhrál. „Khabib by nejenomže porazil Floyda, ale navíc by to bylo pěkně ošklivé. S MMA pravidly by ho totálně rozbil, proto bych se velice divil, kdyby ‚Money‘ na tyto podmínky přistoupil,“ svěřoval se nám, přičemž opět potvrdil, že doposud jsme neslyšeli jasné a zřetelné „NE“

Floyd Mayweather nemá žádnou šanci v MMA

Tento nesouhlas jsme možná neslyšeli i kvůli tomu, že ve hře je obrovský finanční zisk. Mayweather kdysi potvrdil, že Conor před zápasem s ním nebyl téměř „nic“, ale prachy, jež se v tom motaly, ho neuvěřitelně proslavily. A něco podobného řekl i o Khabibovi. „Po utkání se mnou je každý slavný. Bitva s Khabibem by nám vynesla ještě více peněz než ta s McGregorem,“ potvrdil. 

A totéž nám vesměs přiznal i Dana White, jenž by si rád tou podmínkou uštípnul kousek slávy. „Všichni to víme, že tohle je zápas, ve kterém se točí velké prachy. Možná jde o dva vlky zavřené kleci čekající na svou příležitost ukázat, kdo z nich je nejlepší, avšak případný zisk by byl pro všechny zúčastněné neuvěřitelně vysoký. Takže pokud má Floyd odvahu, může mi zavolat a už se nějak dohodneme,“ uzavřel.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!