top fight logo export web
khabib odhaleni

Khabib: Conor mě překvapil tím, jak je mentálně slabý. Umí budit pozornost, ale uvnitř je nula

Khabib odhalil všechny karty na stůl. Čím ho Conor nejvíce zklamal i důvod, proč na UFC 229 přeskočil klec a napadl jeho týmového kolegu.

Bývalý šampion divize lehké váhy organizace UFC, kde nasbíral třináct výher v řadě, se stal posledním hostem slavného Mikea Tyson a jeho Hotboxin‘ podcastu. Právě zde došlo i na řeč ohledně turnaje UFC 229 a jeho následků. Nurmagomedov vysvětlil, čím ho jeho irský protějšek tak zklamal a proč potom zaútočil i na Dillona Danise, McGregorova týmového parťáka a trenéra.

„Na ten zápas jsem se připravoval velmi tvrdě, bral jsem to vskutku vážně. Conor mluvil celou dobu před naším střetem, ovšem když se dveře klece zavřely, tak jsme si prohodili role a začal jsem mluvit jenom já. Měl jsem to v sobě, byl jsem plný vzteku, hovořil jsem k němu, ale on mi odvětil jenom: ‚Hej, je to přeci jenom byznys.‘ No chápete to?“

„Znělo mi to úplně stejně, jako když se na mě můj otec naštval a já jsem se ho snažil uklidnit nějakou omluvou. Proto mě to tak zarazilo. Na tohle jsem se jako tak tvrdě připravoval? Já očekával válku, ale neměl jsem soupeře. Fakt mě to zklamalo,“ přiznával Khabib.

„Když jsem pak McGregora začal škrtit, tak mi jen tak odklepal. A já si jen pomyslel ‚Tak ty sem přivedeš tisíce fanoušků z Irska a dalších částí země a přede všemi se prostě vzdáš? A to mluvíš o tom, jaký jsi válečník? Jak jenom můžeš odklepat? Měl jsi raději usnout!‘“ vyčítal mu.

„V té chvíli mi nějaké odklepání nestačilo, potřeboval jsem něco víc, chtěl jsem se mu zakousnout přímo do srdce. A když jsem uslyšel Dillona Danise, jak na mě něco pokřikuje, tak jsem přeskočil klec,“ vysvětloval své chování v důsledku výbuchu emocí.

Z McGregora byl jinak zklamaný. „Tohle byla skutečná záležitost, žádná hra s dvě stě lidmi, ochrankou a kamerou někde před autobusem. Já se připravoval na válku, ale když jsem vstoupil do klece, nestál jsem proti nikomu. Conor mě zklamal tím, jak je mentálně slabý. Umí sice budit pozornost, ale v kleci proti mně stál totálně vyhaslý člověk. Očekával jsem mnohem více,“ doplnil Khabib.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.