top fight logo export web
9e9401b6f0eccf37ac292fef2543c67a0b227294

Khabib i Conor měli dostat stejný trest, tvrdí kouč ruského Orla. Nic jiného prý nedává logiku…

Stále neutichající debata ohledně trestů od Nevadské komise se dočkala další zápletky. Dle Javiera Mendeze, slavného kouče Khabiba, Cormiera, Velasqueze a dalších velkých jmen, byl verdikt proti ruskému borci naprosto zcestný.

„Podívejte se… to, co se stalo, se nemělo nikdy stát. Ale! UFC také nikdy nemělo dovolit, aby ty nadávky došly tak daleko. Přihodit se to někde na ulici, pak hádám, že se nikdo nezachová tak klidně jako Khabib na konferenci,“ uváděl zkušený trenér s hlavním sídlem v American Kickboxing Academy.

Khabib i Conor měli dostat stejný trest

Eagle sice skočil do publika, ale Conor rozpoutal rvačku v nitru oktagonu. „McGregor se snažil přeskočit pletivo, ale už bylo pozdě, všude byla ochranka, takže nemohl. A co on udělal? Praštil člověka z Khabibova týmu. Nemusel se do toho zapojovat, kdyby nechtěl, ale udělal tak,“ pokračoval.

Díky těmto všem indiciím Mendez věří, že by byl ekvivalentní trest spravedlivý. „Pokud něco, tak měli dostat oba dva stejný trest. Oba dva udělali chybu, oba dva by za ni měli pykat stejnou měrou. Jakmile má jeden z nich pokutu nižší, pak si můžete být jisti, že mu je věnována ‚speciální‘ péče,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!