top fight logo export web
Eagle Fighting Championship

Khabib je promotér, který konečně bude MMA zápasníkům platit, co si zaslouží, ví De La Hoya

Boxerský promotér a známý rival Dany Whitea se musel zastat Khabiba Nurmagomedova a jeho nové organizace Eagle Fighting Championship.

Ačkoliv se jedná stále o novou MMA organizaci, její růst je poměrně rychlý. Khabib si do ní bere bývalé zápasníky z UFC, fanouškům představí nové hmotnostní kategorie a pokusí se konkurovat dalším velikánům.

„Khabibovi mohu popřát jen hodně štěstí. Je to jeden z mála lidí, kteří se s touto neblahou finanční situací v MMA snaží něco dělat. Pod jeho vedením si už brzy zápasníci vydělají tolik, kolik si právem zaslouží,“ myslí si Oscar De La Hoya, který se tak cíleně opřel do Dany Whitea a jeho „chamtivé“ povahy.

„Sám jsem byl promotérem více než dvacet let. Promoval jsem ty nejlepší, jako jsou Floyd Mayweather, Manny Pacquiao, Canelo Alvarez. Vesměs není složité dělat tuhle práci. MMA zápasníci si zaslouží férové výplaty, jsem na tvé straně,“ vyjádřil Nurmagomedovovi svou podporu.

Khabib si nově do EFC pozval Kevina Leeho, jehož má následovat Diego Sanchez. Mluví se ještě o Juniorovi Dos Santosovi a kdoví, zdali laso nebude předhozeno i takovým borcům, jako jsou Cody Garbrandt či Tony Ferguson.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.