top fight logo export web
khabib ring girls

Khabib: Makhachev s Dariushem jsou nejlepší lehké váhy současnosti, ani Poirier by je nedal

Za necelé dva týdny nás bude čekat duel mezi Charlesem Oliveirou a Dustinem Poirierem, ale ta pravá titulová bitva se podle Khabiba odehraje až v únoru.

I když Khabib chová k Poirierovi veškerou možnou úctu a zisk šampionského pásu mu přeje, nemůže popřít, že se v divizi lehké váhy nachází i lepší borci.

„Beneil Dariush a Islam Makhachev jsou aktuálně nejlepší lehké váhy současnosti. Oba by z fleku mohli bojovat o titul a oba jsou lepší jak Dustin, tak i Justin (Gaethje). To je můj názor,“ prozradil ruský Orel v rozhovoru pro Marca Raimondiho.

UFC ovšem rozdalo karty tak, jak je rozdalo. Koncem února se Islam a Beneil mezi sebou utkají v eliminačním souboji, z něhož se vší pravděpodobností vzejde nový vyzývatel.

„Charles Oliveira je skvělý bojovník a jeho zem je pro každého nebezpečná, proto pokud Dustin nebude riskovat a nenechá Charlese hrát svou hru, vezme mu pás a stane se novým šampionem lehké váhy. Bohužel pro Dustina ovšem, tohle bude jeho konečná, protože nevěřím tomu, že potom dokáže přemoct Islama,“ myslí si Nurmagomedov.

Mimo hru už jenom vyčkává Justin Gaethje, který tvrdí, že bude o pás bojovat s vítězem duelu Poirier – Oliveira ještě před Makhachevem. UFC zatím ale nic oficiálně nepotvrdilo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.