top fight logo export web
b594ded84d9c099cd6c7d77b00fe607aeb90581d

Khabib: Mayweather? Jsem připravený!

Původně nemožné se pomalu stává skutečností. Khabib Nurmagomedov začal vyjednávat o svém následujícím fightu, který se ponese ve znamení ještě větší výzvy než té, jaká ho čekala s McGregorem. Otázka ale je, zvládne ji?

Ačkoliv nám to zprvu mohlo přijít nelogické, vše najednou začíná do sebe zapadat. Podle posledních prohlášení od nevadského úřadu, který má ještě rozhodnout o délce trestu ruského šampiona, by měl být Khabib minimálně šest měsíců mimo hru. A protože je v současné době v mimořádné zápasové kondici, nerad by z ní vypadl.

Khabib Nurmagomedov začal vyjednávat

Jaká se mu tedy nabízí alternativa? Pochopitelně ta nejtěžší. „Je to pravda, již jsem se setkal s generálním tajemníkem Ruské boxerské federace, abychom projednali duel s Mayweatherem,“ sdělil světu sám mistr v lehké váze, který rovněž dodal, že by se s aktuální boxerskou legendou rád střetl v Moskvě, kde neplatí žádné přehnané americké zákony a kde by jej mohl sledovat i jeho otec.

„Moskva je skvělým místem, kde by se to mělo konat. Jsem si jistý, že by se ochozy zaplnily do posledního puntíku, což by nám zaručilo účast i více než sta tisíc lidí,“ směle pokračuje. „Je to ale hlavně i otázka pro mé fanoušky: ‚Tak co, budete mi i nadále věřit, nebo si také myslíte, že mě knokautuje ještě v prvním kole?‘“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!