top fight logo export web
b279371bd7c6d7d73619cb6267271002a89cf024

Khabib: Nepotřebuji se chovat jako zvíře. Cokoliv, co potřebuji říct, bude vyřčeno 6. října

Na celé předzápasové konferenci bylo zajímavé to, jak k ní oba zápasníci přistupovali ze dvou rozdílných stran barikád. Zatímco Conor neustále útočil a napadal Khabibovův tým, víru či rodinu, tak doposud neporažený Dagestánec ke všemu přistupoval s chladnou hlavou. Důvod však je podle všeho zřejmý.

Conorovy útoky byly okaté a místy až nevhodné, až se za něj na sociálních sítích styděli i jeho vlastní fanoušci. I když o jeho bojových schopnostech nemůže nikdo pochybovat, podobný výstup u něj ještě nikdo neviděl. 

Co však zaujalo druhou půlku světa, to byl Khabibův klid. Žádná z nadávek ani týkající se jeho víry se ho nedotkla.

Khabib Nurmagomedov na tiskové konferenci

„S něčím podobným jsme počítali. Je to jeho způsob chování,“ praví. „Cítím se klidný. Proč bych se měl chovat i já jako zvíře? Vše, co mu hodlám sdělit, mu řeknu 6. října. To bude má odpověď,“ doplňuje.

Některé věci nám možná během konference unikly, ovšem komentáře a veškeré reakce na ní pokračovaly i po jejím skončení. Podstatné však bylo, že Conor je na podobnou „show“ zvyklý, ale také měl viditelně v sobě už pár skleniček whisky, jejíž značku se snažil tímto způsobem veřejně propagovat.

Khabib pak v zákulisí před společným focením řekl: „To je ten rozdíl mezi námi. On je tu od toho, aby propagoval svou whisky, a my jsme tu od toho, abychom mu pomalovali obličej.“ 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!