top fight logo export web
khabib ring girls

Khabib o Oliveirově bojové výzvě: Koho zajímá, co ten člověk chce?

Khabib odpověděl na Oliveiru bojovou výzvu. Brazilského fightera s jedenáctizápasovou vítěznou šňůrou ve své podstatě odpálkoval.

Charles Oliveira o sobě tvrdí, že je nejlepší lehkou vahou nejen současnosti, ale vesměs i celé historie. Aby to dokázal, chce vyzvat „druhou“ nejlepší lehkou váhu, kterou je Khabib Nurmagomedov.

Jelikož se Orel nachází v důchodu, bere všechny podobné výzvy s velkým odstupem. Pravidelně na podobné otázky, zdali se vrátí, musí reagovat. A očividně mu to už leze na nervy.

„Koho zajímá, co Charles chce?“ reagoval Khabiba na bojovou výzvu, která k němu přiletěla. „On není člověk, který za mě může dělat rozhodnutí. Že jsem odešel do důchodu, to je má věc a můj byznys,“ uvedl zjevně pod jistým náporem emocí.

Když Oliveira přijal zápas s Makhachevem, s nímž bude navíc bojovat v nepřátelském teritoriu v Abú Dhabí, stanovil si podmínku, že potom chce zápasit s Khabibem.

Khabib Makhachev Oliveira

„Opět to samé. Tohle není Charleseovo rozhodnutí. On nerozhoduje o tom, kde se UFC turnaje budou konat. UFC řeklo Abú Dhabí, tak se letí do Abú Dhabí. A žádná podmínka o tom, že by mě vytáhl z důchodu, neexistuje,“ odpověděl Khabib.

„Podle mě by se měl Charles hlavně soustředit na výzvu, kterou má momentálně před sebou. Islam je velmi nebezpečný fighter. Dle mého nejlepší aktivní lehká váha planety,“ uzavřel nový člen Síně slávy UFC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!