top fight logo export web
khabib odhaleni

Khabib odhalil, jaké zápasy si letos v UFC rozhodně nenechal ujít

Khabib se netají tím, že co odešel do důchodu, už v něm ta touha po MMA vyhasnula. Na zápasy se skoro ani nedívá, tedy kromě těchto tří.

Ruský Orel zakončil MMA kariéru se skóre 29-0. Mnoho let bude pamatován jako jedna z nejlepších lehkých vah všech dob. Sám bojovník se ale nikdy netajil tím, že se téměř až minul povoláním.

Byl to zejména fotbal, co ho v dětství bavilo. Protože měl však za otce trenéra bojových sportů, nemohl si příliš vybírat. Čas nám ovšem ukázal, že ta dřina stála za to.

Khabib Nurmagomedov napadeni
Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov: Nejlepší zápasy?

„Možná je to díky mému tátovi a možná je to kvůli tomu konci kariéry, ale celkově ve mně ten oheň už vyhasl. Jak jsem odstoupil z MMA, přestal jsem sledovat zápasy a přestal jsem se zajímat o žebříčky,“ promluvil Khabib.

„Neláká mě vstávat brzo ráno a dívat se na turnaje UFC. Ta organizace navždy zůstane v mém srdci, ale pokud něco potřebuji, podívám se spíše na záznam. Výjimku jsem letos učinil pouze ve třech případech,“ pokračoval.

„Poprvé jsem se díval na fight Kamaru Usmana (s Leonem Edwardsem). Nevím proč, ale prostě jsem mu přál, aby překonal rekord Andersona Silvy. Chtěl jsem, aby měl historicky nejdelší sérii výher v UFC.

Podruhé jsem byl vzhůru, abych viděl zápas Francis Ngannou vs. Ciryl Gane. A potřetí jsem se vzbudil na duel Petr Yan vs. Aljamain Sterling, to jsem si nemohl nechat ujít. To mě vskutku zajímalo,“ přiznal se Khabib, kterého z důchodu zjevně už jen tak nic nevytáhne.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!