top fight logo export web
Charles Oliveira ufc 269

Khabib: Oliveira si těmi řečmi strašně ubližuje. A navíc není nejlepší

Charles Oliveira si až nezdravě moc otevírá pusu, a přitom to ani není žádný šampion, tvrdí Khabib Nurmagomedov.

Spory mezi ruským a brazilským bojovým táborem začínají být poměrně osobní. Ačkoliv je Khabib v důchodu a nějakých komentářů se často zdržuje, nyní už zticha být nevydržel.

Charles Oliveira nedávno znovu připomenul, že je nejlepší lehkou vahou celé historie MMA. Khabiba přitom označil za sraba, že odešel do důchodu zrovna v době, když se v divizi začala zvedat konkurence. A jako bonus mu vyčetl také to, že tlačí Islama Makhacheva k boji o titul, aniž by si to zasloužil.

Těmito prohlášeními si děláš ostudu

Ruský Orel si veškeré Oliveirovy výtky pečlivě vyslechl a potom mu připomněl jednu zásadní věc. „Nezapomínej na to, že jsi zaměstnancem UFC. To organizace rozhoduje, kdo, kde, kdy a jak bude bojovat o titul.“

Khabib se tak snažil Charlesovi připomenout, že to bylo UFC, které si přálo vidět Makhacheva v boji o mistrovský pás. Zároveň kladl důraz na to, že si pravý šampion žádné výzvy nevybírá.

Oliveira Makhachev zapas vyjadreni

„Oliveira si podobnými prohlášeními strašně ubližuje a škodí to jeho reputaci. Makhacheva s desetizápasovou vítěznou šňůrou odmítá, ale McGregora s několika prohrami v řadě by bral. Nemluvě o tom, že se prohlašuje za nejlepšího bojovníka planety, ale přitom to momentálně ani žádný šampion není a v každém zápase ho někdo posadí na zadek,“ poukazoval na některá fakta.

„Já jsem přesvědčený, že je nejlepší lehkou vahou současnosti právě Makhachev. Vím, že to 22. října dokáže. Tohle je jeho chvíle a mistrovský pás se vrátí zpátky do Dagestánu,“ dodal Khabib.