top fight logo export web
ec6342e79cd9801d2b4d4ae97368d4507b82ea19

Khabib pohrozil odchodem: Odepíšete-li jednoho z nás, můžete nás odepsat všechny

Ruský neporažený bijec v lehké váze má sice za sebou největší výhru ve své kariéře, avšak nyní se zatím neví, kam dál se na své pouti ještě vydá. Jednou z možností je i konec v UFC, za což by ovšem nemohla jeho přehnaná pozápasová reakce, nýbrž jednání jednoho z jeho kolegů, který zezadu napadl McGregora a udeřil jej do tváře.

Po potyčce, která nastala chvíli poté, co Khabib uškrtil Conora, vznikla mela, během níž se do nitra oktagonu dostalo několik lidí, jež tam neměli co dělat. Jedním z těch mužů byl i Zubaira Tukhugov (18-4-0), na něhož by za normálních měl čekat pod značkou UFC 27. října duel s Artemem Lobovem, jenže ten se teď na neurčito odkládá. Ruskému provinilci totiž hrozí stopka za vtrhnutí do klece, kde udeřil již tak unaveného Ira. 

Nyní se začaly šířit spekulace, že to byl možná poslední kontakt, který Zubaira s horkou půdou v Nevadě měl, jelikož jej USADA může na pěkně dlouhou dobu vyřadit ze hry.

Khabib Nurmagomedov se bojí trestu v UFC

„Proč má být můj tým potrestán?“ diví se Khabib. „Oba dva tábory se mezi sebou praly, tak proč tedy potrestat jenom ten jeden? A proč vůbec nikdo netrestá ty osoby, co útočily na autobus v Brooklynu, kde ohrozily několik nevinných životů?“ ptá se, ač nenachází odpovědi. 

„Rád bych, aby všichni věděli, že pokud se ho někdo pokusí vyloučit, pak mě můžete odepsat také,“ překvapuje současný šampion. „My se nikdy nevzdáváme svých bratrů a pokaždé taháme za jeden provaz. Jestli jde on, odejdu taky,“ zvýrazňuje. 

Celá situace je stále ve fázi řešení, takže si na výsledek budeme muset chvíli počkat. „Dobře, ale jestli se ho rozhodnou vyloučit, mohou mi rovnou poslat zprávu, že i má smlouva byla zrušena. V opačném případě ji zruším já sám,“ uvádí Nurmagomedov. 

A na závěr si neodpustí ani menší rýpnutí. „Ještě jedna věc. Můžete si nechat všechny mé peníze, které jste mi zabavili (2 miliony amerických dolarů). Vypadá to, že jste tím pěkně zaneprázdněni, tak doufám, že vám neuvíznou v krku. My jsme bránili naši čest, a to je mnohem důležitější věc než nějaké peníze,“ uzavírá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!