Top-Fight.cz - bojové sporty
poirier champion

Khabib: Poirier se stane šampionem, ale v divizi jsou minimálně dva soupeři, kteří ho porazí

Poirier přemůže Oliveiru a stane se šampionem lehké váhy, věří věhlasný ruský Orel. Na trůnu ale dlouho prý vysedávat nebude.

Pokud si z toho titulového příběhu odmyslíme postavu Conora McGregora, pak by scénář měl být jasný. Nyní v prosinci budou o pás bojovat Dustin Poirier s Charlesem Oliveirou, přičemž vítěz se následně někdy na jaře v příštím roce střetne s Justinem Gaethjem. A na vítěze z této dvojice pak pro změnu bude čekat lepší z dua Islam Makhachev vs. Beneil Dariush.

„Dustin je skvělý bojovník a já sám jsem za něho rád. Skutečně věřím, že si ten pás nyní vybojuje a stane se konečně šampionem, jak o tom už dlouho sní. Potom ale bohužel, Dustine, budeš zase muset rychle předat žezlo nové generaci, tu představuje Islam Makhachev. Všichni ví, že je jeho údělem stát se šampionem,“ věstí „Nostradamus“ Khabib.

Co kdyby ovšem nějakým nedopatřením potom Poirier místo Makhacheva bojoval s Dariushem? „Říkal jsem to už asi před dvěma lety, když jsem sám byl ještě aktivní. Pokud tu je někdo, kdo dokáže Dustina porazit, pak to jsem já, Islam nebo Beneil Dariush. Jen my máme šanci ho porazit,“ domnívá se Khabib, který tak zároveň věstí, že si Poirier poradí nejen s Oliveirou, ale pak případně i s Gaethjem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Khabib: Poirier se stane šampionem, ale v divizi jsou minimálně dva soupeři, kteří ho porazí