top fight logo export web
c0610b3af53a889ec1a0770cd6e2ebd108aae20f

Khabib: Potkat se s Conorem na ulici, tak se do sebe pustíme. On by skončil v nemocnici a já ve vězení

Khabib Nurmagomedov sice porazil Conora McGregora loni v říjnu v kleci, ale jejich rivalita ani tímto soubojem údajně neskončila.

Ruský šampion ve službách UFC vystoupil na kanálu ESPN ve společnosti Bretta Okamota, kde promluvil o tom, co by se stalo, kdyby se se svým sokem potkal někde na ulici.

„Naše rivalita dozajista ještě není u konce. Pokud bychom se potkali mimo klec, jsem si stoprocentně jistý, že bychom se do sebe pustili. Vůbec by nezáleželo na tom, kdyby do toho zasáhla policie. Oni (Conorův tým) by skončili v nemocnici a my ve vězení,“ pravil Khabib.

Chvíli na to se snažil odpovědět na otázku, jak je to s případnou odvetou, o níž se zejména z McGregorovy strany tak často diskutuje.

„Odveta? Vůbec ne! Bude muset vyhrát tak 9-10 zápasů, než se ke mně probojuje. Myslíte si, že kdyby mi UFC nabídlo tenhle zápas, tak že bych ho přijal? Ne – chci čelit opravdovým fighterům, jako jsou Dustin Poirier, Tony Ferguson nebo Georges St-Pierre. Rozhodně ne někomu jako McGregor, kdo má potíže vůbec vyhrát!“ reagoval Khabib.

Celý rozhovor s doposud neporaženým šampionem si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!