Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Khabib: Potkat se s Conorem na ulici, tak se do sebe pustíme. On by skončil v nemocnici a já ve vězení

Khabib: Potkat se s Conorem na ulici, tak se do sebe pustíme. On by skončil v nemocnici a já ve vězení

Khabib Nurmagomedov sice porazil Conora McGregora loni v říjnu v kleci, ale jejich rivalita ani tímto soubojem údajně neskončila.

Ruský šampion ve službách UFC vystoupil na kanálu ESPN ve společnosti Bretta Okamota, kde promluvil o tom, co by se stalo, kdyby se se svým sokem potkal někde na ulici.

„Naše rivalita dozajista ještě není u konce. Pokud bychom se potkali mimo klec, jsem si stoprocentně jistý, že bychom se do sebe pustili. Vůbec by nezáleželo na tom, kdyby do toho zasáhla policie. Oni (Conorův tým) by skončili v nemocnici a my ve vězení,“ pravil Khabib.

Chvíli na to se snažil odpovědět na otázku, jak je to s případnou odvetou, o níž se zejména z McGregorovy strany tak často diskutuje.

„Odveta? Vůbec ne! Bude muset vyhrát tak 9-10 zápasů, než se ke mně probojuje. Myslíte si, že kdyby mi UFC nabídlo tenhle zápas, tak že bych ho přijal? Ne – chci čelit opravdovým fighterům, jako jsou Dustin Poirier, Tony Ferguson nebo Georges St-Pierre. Rozhodně ne někomu jako McGregor, kdo má potíže vůbec vyhrát!“ reagoval Khabib.

Celý rozhovor s doposud neporaženým šampionem si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?