top fight logo export web
5ee3362cfa238f173db5886b011499e6ea79e88e

Khabib se bojí odvety, Dagestánci jsou od přírody zbabělci, říká McGregor

Conor McGregor měl možná pracovní cestu po Rusku a Ukrajině, přesto však většinu času řešil hlavně otázky týkající se své budoucnosti. Nyní už přesně víme, kdy se do Oktagonu vrátí. Jeho cílem ovšem zůstává souboj s Khabibem, který se podle něho odvety bojí.

Khabib Nurmagomedov (28-0-0) má před sebou dost možná poslední dva zápasy kariéry. Ten příští svede na jaře s Tonym Fergusonem a ten poslední před domácími fanoušky v Rusku, kde by rád pokořil rekord v návštěvnosti a bojoval na vyprodaném fotbalovém stadionu.

Jakmile svou vizi odhalil veřejnosti, chopil se jí i McGregor a řekl: „Já bude ten, kdo se s tebou na největším fotbalovém stadionu v Rusku utká!“ Khabib se k tomu doposud nevyjádřil, jen naznačil, že nehodlá zápasit s někým, kdo si to ani nezaslouží. To však Conora urazilo.

Výsledek obrázku pro conor mcgregor khabib wallpaper

„Khabib jen utíká, utíká a utíká. Můžeme spolu bojovat v Moskvě, ale on se toho bojí. Tohle je totiž povaha dagestánských mužů. Kohokoliv se v Rusku nebo Čečensku zeptáte, ten vám to potvrdí. Dagestánci jsou od přírody zbabělci,“ nebral si servítky (dokonce) před moskevským publikem Conor McGregor.

„Utíká přede mnou úplně stejně, jako utíkal v Brooklynu (Conorův útok na autobus). Khabib málem zemřel, když dělal váhu na náš zápas. Vše to jsou jen známky zbabělosti. Ta odveta je prostě nevyhnutelná. Může přede mnou utíkat, ale nikdy se neschová!“ dodával.

Conor McGregor vyhlásil pro rok 2020 jasný bojový plán, jenž by měl obsahovat tři zápasy. Odveta s Khabibem by měla přijít na řadu jako poslední.

Conor McGregor oznámil datum svého návratu! V roce 2020 podstoupí tři zápasy

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!