top fight logo export web
Israel Adesanya 2021

Khabib? V toho člověka jsem ztratil respekt, mele jen samé s*ačky, rozohnil se Adesanyův kouč

Khabib Nurmagomedov býval vždy velmi pokorný bojovník, s odchodem do důchodu se ale jeho povaha změnila.

Eugene Bareman, pravá ruka slavného šampiona střední váhy Israela Adesanyii, nemohl přehlédnout komentáře, které ruské Orel v poslední době zveřejňoval na svých sociálních sítích. A že nad tím kolikrát údajně zůstával až rozum stát.

„Khabib začal psát více sraček než ostatní fighteři, co jsou navíc stále aktivní, a to mě opravdu znepokojuje. Dřív jsem ho vnímal jako pokorného člověka, nějaké urážky a trashtalk nebyly součástí jeho DNA,“ rozpovídal se Bareman pro Submission Radio.

„Nyní se Khabib chová jako někdo úplně jiný, pokouší se ztrapňovat ostatní fightery a Islam Makhachev dělá to samé. Skutečně jsem v toho člověka ztratil respekt, protože mele více sraček než kdokoliv jiný. A přitom to byl on sám, který nás učil respektu,“ nezapomněl Bareman.

Nurmagomedov se nyní vžívá do role trenéra, a protože jde s dobou, holduje přitom samozřejmě sociálním sítím. Právě zde v poslední době zveřejňoval některé příspěvky, jimiž klidnil hormon ostatním bojovníkům v UFC a snažil se přitom promovat své svěřence, jako je právě Makhachev.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.