top fight logo export web
0cf87074de8bb200b81ee3ad002d74347e920b34

Khabib vs. Conor číslo 2? To je hovadina, říká Tony Ferguson, který vyhlíží svou šanci

Pokud je ve světě bojového umění nějaká nevinná osoba, která nejvíce trpí ze závěrečné šarvátky na UFC 229 mezi táborem Khabiba a Conora, pak je to Tony Ferguson. Bývalý prozatímní šampion v lehké váze by si svůj pás rád vybojoval zpět, jenže i s ohledem na tresty, jaké budou rozdány, ještě neví, jak dlouho bude muset čekat.

„El Cucuy“ byl také jedním z těch borců, kteří byli přítomni 6. října v lasvegaské T-Mobile Areně, a jako vítěz duelu nad Anthony Pettisem má daleko větší právo vyzvat Khabiba o titulovou bitvu než poražený Ir, jenž se navíc v samotném žebříčku propadl o šest příček níže.

„Jděte do háje! Já a Khabib si zasloužíme vzájemnou bitvu. Musíme to zkusit naplánovat ještě jednou. Vím, že to v minulosti nevyšlo (naposledy Ferguson musel odstoupit vinou zranění), ale tohle se prostě musí vyzkoušet,“ svěřuje se.

Khabib vs. Conor číslo 2

„Khabib je současný šampion, já jsem byl dočasný šampion, tak pojďme udělat bitvu šampionů! Proč by tomu mělo být jinak?“ ptá se a přihlíží na přísedící publikum, které nezapomene zmínit možnost odvety s Conorem.

„Odveta? McGregor skončil! Hotovo, konec, je vyřízen. To, co tam předvedl, si nezaslouží žádné opakování. To není žádné, že teď se mi to nepovedlo, příště budu lepší, Conor prostě odpadl,“ říká Ferguson.

„Pokud vás někdo takhle zřídí, musíte se dát dohromady a svou šanci si postupně zase vybojovat. Oproti tomu já jsem tu, právě jsem vyřídil Anthonyho Pettise a čekám na svou příležitost!“ doplňuje.

Nyní však kalifornskému borci nehraje nic do karet. Ačkoliv se nese na vlně jedenácti výher v řadě, přičemž ta poslední přišla právě na UFC 229, což by znamenalo pro něj i jeho soupeře stejné podmínky, tak vzhledem k tomu, že Khabib pak skočil do publika, bude potrestán. Dana White ovšem potvrdil, že o svůj pás nepřijde, nicméně délka trestu nám zatím známa není…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!