top fight logo export web
2a81a0f6578d1f8742a15beb9b95cbb7753fbb7b

Khabib ztratil víru v McGregora. Jeho kariéra je za zenitem a už se nikdy nevzpamatuje, tvrdí

Khabib Nurmagomedov se vyjádřil na téma dalšího McGregorova návratu. A nutno dodat, že do něj moc nadějí nedává.

Notorious na sobě právě tvrdě maká, aby se mohl ještě koncem jara či začátkem léta podívat do klece, kde ho bude čekat další zápas s Dustinem Poirierem, tedy mužem, který měl ten nejvyšší možný nárok stát se novým šampionem lehké váhy. Své možnosti se však vzdal na úrok irsko-americké trilogie.

„Dustin by podle měl být šampionem. Když se podíváte na to, s jakými soupeři bojoval, nic takového nemůže říct nikdo jiný,“ vzdával Khabib hold protivníkovi, který jako jediný za poslední roky dokázal Poiriera přemoct.

Conorovi ovšem už žádné reálné šance nedává. „Conor se rozhodně už silnější nikdy nevrátí. Žádný bojovník se během kariéry nemůže dvakrát dostat do své nejlepší formy. Nikdy z tohoto sportu neměl odejít, pokud se chtěl držet stále na vrcholu. S jeho kariérou je už konec,“ předpovídal.

Khabib Nurmagomedov říká, že už Conor McGregor nikdy nebude dobrý v UFC

A i když je lehká váha opravdu dost nabitá, Khabib se mezi současná jména už vracet nehodlá. Jak řekl Danu Whiteovi, i přes současnou kvalitu zde konkurenci pro sebe nevidí.

„Dano, buď k sobě upřímný. Žádný z těch borců nedosahuje mé úrovně,“ uvedl ruský Orel vrchnímu bossovi, který s nedávnou prohrou McGregora přišel i o šanci na vysněnou odvetu. I tak se ale bude snažit alespoň o to, aby dostal Khabiba do klece proti Georgesovi St.Pierrovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.