top fight logo export web
dbf73237754e861ffd372e15e7e99e3082c99894

Khabiba je téměř nemožné knokautovat, tvrdí jeho manažer. Jak se vyvíjí duel s Mayweatherem?

Chvíli poté, co ruský orel zaznamenal svou největší výhru v kariéře, vyslal do světa zprávu, že klidně může jít ještě výše. Ačkoliv se nejedná o vůbec lehký krok, neboť by kvůli němu musel opustit svět MMA a přejít do světa boxu, doposud neporažený šampion v lehké váze je ochotný jej podstoupit a vyzvat druhého neporaženého borce – Floyda Mayweathera.

A dané spekulace bychom rozhodně neměli brát na velkou váhu. Na Khabiba totiž čeká prakticky nevyhnutelný distanc ze smíšeného bojového umění, jenž mu zajistí propustku do boxerského ringu, v němž by se rád na horké ruské půdě před vlastními fanoušky utkal s neporaženým americkým ranařem, který se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, kde je veden jako jediný muž s nejdelší vítěznou šňůrou ve svém sportovním odvětví.

Měl by Khabib vůbec proti Mayweatherovi šanci?

„Poslouchejte, víme, jak moc je Floyd dobrý, ale stále se jedná o výzvu, jakou jsme ochotni přijmout,“ uvádí manažer slavného The Eagla Ali Abdelaziz. „Nevím sice, jestli k tomu duelu opravdu dojde, avšak pravdou zůstává, že my jsme ochotni do toho jít. Floyd zná mé číslo a ví o našem záměru. Stačí tedy jeden telefon a můžeme dát věci do pohybu,“ doplňuje. 

Měl by Khabib vůbec proti Mayweatherovi šanci? „Tak rozhodně. Je to neporažený šampion, který už několikrát přesvědčil všechny pochybovače o svých kvalitách. V jeho prospěch nyní mluví výška, věk, odhodlání i tvrdost. Neříkám sice, že ho Khabib může knokautovat, ale určitě má velké předpoklady k tomu s ním držet krok až do samotného konce,“ uvádí. 

A co ten opačný scénář, v němž by Floyd knokautoval Khabiba? „Jedná se o bojový sport, správně? V něm je všechno možné. Nicméně netroufám si říct, že toto je náš případ. Viděli jste Khabiba, je to typický Dagestánec, jeho hlava je z betonu, tu neknokautujete jen tak snadno,“ svěřuje se a přitom nabádá, že kromě skvělých dovedností jeho svěřence jej doprovází i nezlomná vůle. 

Pak ovšem pokračuje. „Duel Floyda s Conorem byla jenom show pro diváky, ale v našem případě by to bylo opravdové. Jedná se o bitvu o samotného krále džungle, ve které nelze brát nic nadarmo. Oba dva zápasníci mohou hodně získat, ale také hodně ztratit. Vy víte, o čem mluvím. Už by vaše kariéra nebyla úplně bezchybná, byl by tam ten jeden černý záznam neúspěchu,“ uzavírá.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.