top fight logo export web
22ef6d44423a1f012483e35f2160c84a1a081e19

Khabibův manažer prozradil, co řekl Conorovi, že si tím od něho vysloužil tak silnou reakci

Na závěr velké předzápasové konference mezi oběma bojovníky o titul v lehké váze byla z Conorovy strany vidět ještě jedna poslední bouřlivá reakce, jejíž nadávky byly směrovány na Khabibova manažera Aliho Abdel-Azize. Ten nám nyní prozradil, co tomu všemu předcházelo.

Conor McGregor byl té noci při chuti, a to se netýkalo jenom jeho whisky, nýbrž i slov, která ze svých úst během celého představení chrlil. I když se jednalo o uzavřenou společnost, jíž tedy chybělo živé publikum, i tak neodstoupil od svého původního „já“.

„Zavři tu svou tlamu, Ali Abdel-Azizi, ty šílený teroristo! Teroristický zrádce. I o tobě vím spoustu věcí, ty šílená kryso. Jak se má Noah, no? Jak se má?“ ptal se Conor, přičemž údaje o tom, kdo nebo co Noah je, jsme se doposud nedozvěděli.

Khabibův manažer prozradil, co řekl Conorovi

„Buď radši zticha. Nikdy o mně nemluv. Nikdy ve svém životě. Hlídej si svá záda, když se budeš pohybovat v mé blízkosti, protože se ti může stát, že se pěkně proletíš. A na*er si, ty blázne,“ šílel.

Abdel-Aziz pak mluvil po konferenci s reportéry, jimž to, co Conorovu hněvu předcházelo, uniklo. On jim však tuto část sdělil.

„Jen jsem se ho zeptal, proč má s sebou oba své pásy. Šampionem přece už dávno není,“ svěřil se.

Kromě toho mu také neušlo, že Khabib měl jako současný mistr v lehké váze odejít z hlediště jako druhý. To se také nestalo, ovšem to už je předmětem jiných diskuzí.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.