top fight logo export web
khabib mendez mcgregor

Khabibův trenér otevřeně o tom, proč pro McGregora ztratil veškerý respekt

Ani po čtyřech letech rivalita mezi týmem Khabiba a Conora neutichá a dá se říct, že se na tom nic nezmění ani v budoucnu.

Notorious byl v posledních dnech opět při chuti a když promluvil o svém bojovém návratu, obligátně si přitom rýpnul do svého úhlavního dagestánského soka Khabiba Nurmagomedova.

„Jedni se perou, protože chtějí něco dokázat, a druzí se pose*ou hned, co ucítí, že se laťka obtížnosti soupeřů začíná zvedat,“ řekl McGregor a naznačil tak, že se kvůli strachu Orel vyhnul i odvetě.

Voda byla tedy opět rozvířena a její příliv se dostal až do kalifornského AKA gymu, kde šéfuje bývalý Khabibův trenér Jorge Mendez. Ten se rozhodl na Conorova slova výstižně reagovat.

„Všichni víte, co Khabib Conorovi udělal, a já jsem přesvědčený, že by to kdykoliv zopakoval. I když je teď v důchodu. Osobně se domnívám, že to Conor i sám tuší, pouze si hraje na něco, čím ani není,“ uvedl Mendez.

conor mcgregor
Conor McGregor

Jsou věci, které se nedělají

„Tohle je ten důvod, proč nejen já, ale i spousta dalších lidí Conora nemusí. Nemají ho rádi. To, jak se vyjadřuje, jak ponižuje ostatní a naváží se do jejich rodiny či soukromí. Tohle prostě do sportu nepatří,“ vyjasňoval.

„Vrcholem jeho vyjadřování bylo, když řekl o coronaviru, že je to dobrá věc a že je Khabibův otec Abdulmanap zlo, a proto s ním prohrál… Je mi to líto, ale pokud tohle někdo řekne, a je mi úplně jedno, co jste zač, tak pro vás ztratím veškerý respekt,“ vracel se Mendez k více než rok staré situaci, kde se Notorious opět snažil rozvířit vášně.  

„Ctím McGregora díky jeho předešlým úspěchům. Rozhýbal tuto hru, ale překročil hranice, které se nemají překráčet. Mnoho lidí kvůli covidu zemřelo. Mí přátelé, a to včetně Khabibova otce. A on o covidu řekne, že to je dobrá věc, když si bere zlé lidi? Tohle je to největší dno,“ vyjádřil se Mendez pro Barstool Sports.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!