top fight logo export web
Khamzat Chimaev: Blachowicz a Adesanya? Pro mě až příliš snadná práce!

Khamzat Chimaev: Blachowicz a Adesanya? Pro mě až příliš snadná práce!

Khamzat Chimaev se již zapojil zpátky do tréninku a už teď slibuje, že až se vrátí do klece, budou se dít opravdu velké věci.

Švédský vlk zaměřil svůj zrak nejen na titul velterové váhy, ale dokonce i střední či polotěžké. Toto sebevědomí podkládá tvrzením, že v UFC pro něho aktuálně není konkurence… Minimálně tedy ne u současných šampionů.

„Kamaru Usman pro mě bude nejsnazší fight kariéry. Ten člověk má možná wrestling, ale to je tak všechno. Nemá sílu v úderech, není tak výbušný jako já. Až mu vezmu titul, půjdu si pro další,“ představil Chimaev svůj bojový plán.

„Takhle mohu pokračovat až do polotěžké váhy. Už teď se oficiálně spáruji s bojovníky, co váží přes 93 kilogramů. Nechci říkat jejich jména, ale oni sami moc dobře vědí, že když se mnou trénují, co s nimi provádím,“ chlubil se.

„Takže samozřejmě, že mohu porazit Adesanyu a stejně tak i Blachowicze. Israel prohrál kvůli špatnému wrestlingu s Blachowiczem a přitom on ani není žádný kvalitní wrestler. Oba dva pro mě budou velmi snadnou kořistí,“ předeslal Khamzat v rozhovoru pro ESPN.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.