top fight logo export web
Khamzat Chimaev překvapil svým nabitým kalendářem. Stane se do konce roku dvojím šampionem?

Khamzat Chimaev: Díky mně je Burns slavný. Přede mnou nebyl nikým

Khamzat Chimaev přišel s šílenou teorií, která kompletně znemožnila Burnsovo mnohaleté úsilí.

Než se Gilbert Burns s Chimaevem střetl, měl na kontě čtyřiadvacet zápasů, sedmnáct z nich přitom podstoupil přímo v UFC. Přesto podle Khamzatovy teorie tohoto bojovníka nikdo pořádně neznal, což se změnilo až po zápase s ním.

„Zcela upřímně, Gilbert je dobrý bojovník, hodně toho vydrží, ale pravda je taková, že ho před bojem se mnou nikdo neznal. To díky mně je dnes tak slavný,“ troufal si říct Chimaev, jenž v UFC oproti svému poslednímu soupeři podstoupil pouhých pět zápasů…

„Ten člověk byl nikdo, než mě potkal. Já ho učinil slavným, i když jsem ho porazil. Jak ale vidíte, prohra ho tolik neštve, jelikož se díky mně stal hvězdou. Teď je o něho zájem,“ poznamenal švédsko-čečenský Vlk, s jehož teorií ne všichni budou souhlasit.

„Burns byl šťastný s prohrou, já naopak frustrovaný z výhry, protože jsem nedoručil ukončení. Já bych po prohře nikdy nemohl být šťastný, mám totiž jinak stanovené principy. Gilbertovi to ale asi stačilo,“ rýpnul si „Borz“ během svého výstupu v pořadu The MMA Hour.

khamzat chimaev roh

Khamzat Chimaev: Záznam zápasu s Burnsem nikdy nezhlédnu!

Je to tak trochu paradox. Khamzat ten duel sice vyhrál, ale na záznam se nehodlá nikdy podívat. Je to údajně z toho důvodu, že předvedl velmi špatný výkon, který by mu při opětovném zhlédnutí mohl pomíchat myšlenky.

„Můj trenér si přeje, abych se konečně podíval na záznam. To já odmítám a nikdy to neudělám! Víte, tak trochu jsem v tom duelu bláznil. Neukázal jsem to, co umím. Nebyl jsem tam sám sebou. Bude lepší, když tenhle omyl kompletně vypustím ze své hlavy,“ přiznával.

„Gilbert je velmi obtížným soupeřem. Zejména kvůli tomu, jak je malý, má nízké těžiště a skvělý grappling. Boxovat proti takhle malému soupeři nebývá jednoduché, to vám potvrdí kdekdo. A na zem jsem to tak netahal, protože jsem chtěl lidem doručit show a ukončení,“ vyjasnil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!