top fight logo export web

Khamzat Chimaev: Já jsem šampion, jsem král a jsem ten nejlepší zápasník, který kdy žil

Gilberta Burnse nebude čekat 9. dubna žádný snadný úkol. Střetne se totiž s tím nejlepším žijícím zápasníkem světa.

Aby mohl být člověk na tom MMA poli úspěšný, musí umět nejenom bojovat, ale zároveň se také musí umět dobře prodat. A to jde Khamzatu Chimaevovi zatím nadmíru dobře.

Ačkoliv éterem stále rezonují názory mnoha lidí, kteří tvrdí, že Khamzat v podstatě ve své kariéře stále nic nedokázal, nikdo si jeho zápas už dneska nenechá ujít. Všichni totiž chtějí vědět, zdali svá sebevědomá až drzá prohlášení skutečně obhájí, anebo jestli jeho bublina konečně splaskne.

„Já jsem šampion, jsem král a jsem ten nejlepší zápasník, jaký kdy žil. Jsem lepší než všichni ostatní. Každého ničím, což všechny štve, a proto mě nikdo nemá rád, ale takhle už to chodí. Nikdo se na mě nechytá,“ naháněl Chimaev strach do srdcí svých nepřátel.

„Všichni jsou na mě moc pomalí. Pomalí a slabí. To já jsem naopak příliš rychlý a silný. Má pravá ruka by dokázala zbořit skálu. Navíc mám neomezené zásoby kardia. Kdo tomuhle dokáže konkurovat?!“ tázal se drze na YouTube kanálu BlockAsset.

A všichni fanoušci tedy mohou s napětím sledovat, zdali Chimaev svá slova naplní i v další bitvě, která tentokrát bude náročnější než všechny předchozí. Vlkovým soupeřem se stane Gilbert Burns, jenž má zkušenosti s mnohými elitními velterovými vahami. Na tento boj mu navíc pomáhal se připravit sám šampion Kamaru Usman.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.