top fight logo export web
Khamzat Chimaev Kadyrov

Khamzat Chimaev je králem MMA, nemůže se nabažit výkonů čečenského borce Ramzan Kadyrov

Khamzat Chimaev svými strhujícími výkony na největší MMA scéně světa poutá pozornost nejen na sebe, ale i na čečenský lid.

Ačkoliv má švédské občanství, kde má také stálý domov a tréninkové prostředí, původem je Khamzat Chimaev Čečenec. Dokonce se i osobně zná s prezidentem Ramzanem Kadyrovem, kterého považuje za svého blízkého přítele.

A jak tomu bývá zvykem, pokud váš přítel vystupuje v nějaké vrcholné soutěži, držíte mu pěsti. Totéž udělal nejen Kadyrov, ale v podstatě i celý jeho lid.

„My Čečenci jsme jedna velká rodina, vždy držíme spolu. Když Khamzat zápasil s covidem, všechny dohromady nás to zarmoutilo. Všichni jsme stáli při něm,“ řekl Kadyrov.

„Společně spolu truchlíme, ale společně spolu také slavíme vítězství. A to, co předvedl Khamzat nyní v oktagonu UFC, bylo hodné kvalitám šampiona. Spousta napětí, akce, odhodlání. Khamzat je králem celého MMA!“ nemohl se nabažit výkonů doposud neporaženého bojovníka.

„Je zřejmé, že právě jemu bude patřit budoucnost. Má obrovský talent a unikátní zkušenosti. Myslím si, že každý, kdo trochu rozumí bojovým sportům, to může vidět. Podle mě ho jen tak v blízké době někdo nepřemůže,“ předvídá Kadyrov tažení svého přítele a společníka, s nímž si dokonce už párkrát vyrazil i zatrénovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.