top fight logo export web
mike tyson nazor pozvanka

Khamzat Chimaev: Pozvánku od Mikea Tysona jsem musel odmítnout, je to feťák

Velmi ostrý názor nabídl Khamzat Chimaev na boxerskou legendu Mikea Tysona.

Sto lidí, sto chutí, ne nadarmo se toto přísloví musí týkat zrovna oboru gastronomie, ono lze velmi snadno převést i na lidi a jejich vlastnosti. Každý z nás u toho druhého vyhledává jiné vlastnosti a takový Khamzat Chimaev prostě nedokáže uznávat Mikea Tysona kvůli jeho temné minulosti.

khamzat dana white

Khamzat Chimaev a jeho názor na Tysona

„Kontaktoval mě manažer (Ali Abdelaziz), že si mě Mike Tyson pozval do svého Hotboxin‘ podcastu. Vlastně jsem ani nemusel váhat, hned jsem to odmítl, tohle mě opravdu neláká,“ prozradil Chimaev pro server Sportskeeda.

„Jako fightera ho respektuji, ale jako člověk se mi hnusí. Tolikrát se dostal do problémů se zákonem, tolikrát neuměl kontrolovat svoje emoce, navíc bral drogy, teď neustále kouří marihuanu, je to násilník, je to muslim, celá ta kombinace je prostě zvláštní,“ snažil se vysvětlit.

„Nikdo neví, čím si tím druhý prochází, proto o něm nechci mluvit nějak neuctivě. Vím, že měl nějaké mentální potíže a že se z nich dokázal zvednout, za což ho uznávám, ale i tak jsem tu pozvánku musel odmítnout,“ sdělil Chimaev.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.