top fight logo export web
d97f85afc3ef339286832be55f21ed151740b9d7

Khamzat Chimaev si v červnu hodlá vyřešit spory s dalším soupeřem. V kleci mu slíbil lekci!

Nadějný bojovník s ruskými kořeny si po Leonu Edwardsovi ukázal na dalšího soupeře. Sousto chce i nadále stále velké.

Khamzat Chimaev se nyní sice zotavuje z následků koronaviru, ale už teď ví, komu by rád čelil, až se vrátí. Jedná se o třiatřicetiletého amerického bijce, jenž vzpurného vlka sám vyzýval v období okolo Vánoc.

„Gratulace, Neile Magny,“ smál se nedávno Chimaev na svém Twitteru, když Magny prohrál duel s Michaelem Chiesou.

„Snad ti ten úsměv vydrží, až se střetneme tváří v tvář. Máš mé slovo, že jen co tě uvidím, tak ti fláknu a naučím tě mě respektovat!“ odpovídal americký bojovník na Khamzatovo popíchnutí.  

„Dobře, tak se připrav, v červnu ti ukáži skutečného Čečence jak v kleci, tak i mimo ni,“ reagoval Chimaev, jenž tak souhlasil s fyzickým vyřešením tohoto přetrvávajícího konfliktu.

Zaměříme-li se na současnou situaci ve velterové váze, tento souboj má smysl jak z hlediska žebříčku, tak i potenciálního termínu. Pro oba bojovníky to bude ideální doba, aby se vrátili opět do akce.

Khamzat Chimaev si v červnu hodlá vyřešit spory s dalším soupeřem. V kleci mu slíbil lekci!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.