top fight logo export web
khamzat chimaev conor mcgregor

Khamzat Chimaev upřímně o tom, jak ho inspiroval sám McGregor

Nemá ho v lásce, ale jedno mu i tak neupírá. Tenhle člověk změnil celý svět MMA. A Khamzat jde po jeho stopách.

Khamzat Chimaev se stává novým zlatým talismanem UFC, jehož hodnota každým zápasem jenom roste.

Málokdo ovšem ví, že se tento „Vlk“ na bojovou trasu pod miliardářská křídla Dany Whitea vydal výhradně proto, aby se stal novým „Conorem McGregorem“. Právě tento bojovník, kterého dle dřívějších rozhovorů Khamzat jinak nenávidí, mu ukázal cestu.

„Je to jako včera, co jsem viděl ten úder, kterým McGregor vypnul Josého Alda. Hned jsem si pomyslel, že jak rychle ho vypnul on, tak rychle bych chtěl ukončovat své soupeře i já,“ prozradil Chimaev, jak se rodilo jeho sebevědomí, se kterým například v UFC po bleskovém startu vypnul Geralda Meerschaerta.

„Mentálně jsem silnější jak McGregor. Mé tělo je větší jak jeho. Vím, že kdybychom se utkali, tak bych ho hravě zlomil. Ale zároveň vím, že tento člověk změnil celou tuhle hru. A tak si říkám, že když se to povedlo jemu, proč by se to nemohlo povést i mně?

Jeho zápasy budí ohromný zájem, díky čemuž si vydělává hodně peněz. I já si chci vydělávat hodně peněz. Takže v tomto ohledu chci být jako Conor. Nemám ho rád, ale to, jak změnil tuhle hru, mu upřít nelze,“ uvedl Chimaev pro ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.