top fight logo export web
Khamzat Chimaev Burns

Khamzat Chimaev odhalil, jaké jsou jeho budoucí cíle. A ty rozhodně nejsou vůbec nízké

Výhrou nad Burnsem a vstupem do elitní pětky žebříčku velterové váhy se údajně jenom zahřál, teď má nastat to pravé dobrodružství.

Khamzat Chimaev je jednou z nejvýraznějších postav novodobého MMA, a i když to naprosté přesvědčení o jeho bojových kvalitách po posledním zápase trochu uvadlo, stále si jeho zápasy nikdo nenechá ujít.

On sám si je vědom, že to je nový tahoun pozornosti, ovšem tato mediální přízeň mu nestačí. On by ji rád podpořil titulem šampiona a potom i statusem „Nejlepšího MMA zápasníka současnosti“.

Khamzat Chimaev je nová hvězda UFC

„Nebudu lhát, když jsem přecházel z wrestlingu do MMA, cítil jsem z toho větší finanční zisk. To byl jeden z mých prvních impulsů,“ říká Khamzat.

„Nicméně já jsem od přírody velmi soutěživý člověk. Když něco dělám, tak na sto procent. A nyní mám nutkání stát se tím absolutně nejlepším ze všech. Ve své hlavě tím jsem už teď, ale nebudu mít klid, dokud mě tak nebudou vidět i lidé okolo,“ uvádí.

„Své mámě jsem slíbil, že s kariérou skončím v momentě, co se stanu šampionem. Já však hodlám být skutečným šampionem, jasnou jedničkou v oboru. Teprve pak budu moct odejít do důchodu,“ nastínil své plány.

Za nejlepšího bývá zpravidla označován ten, kdo vysedává na čele pound for pound žebříčku. Do něho jsou zařazováni bojovníci podle současných úspěchů, přičemž se nebere ohled na váhu.

Podle tohoto žebříčku je momentálně nejlepším MMA zápasníkem světa Kamaru Usman. Dvojkou je Alexander Volkanovski, trojkou Israel Adesanya, čtyřkou Francis Ngannou a pětkou Charles Oliveira. Kdysi na vrcholu vysedávali Jon Jones s Khabibem Nurmagomedovem, ale ani jeden z nich teď není aktivní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!