top fight logo export web
Chimaev: Já jsem MMA GOAT. Budu lepším, než kdy byli Mike Tyson či Muhammad Ali

Khamzat se rozhodl poslechnout Usmana a po Burnsovi se zaměřil na další dva soupeře

Khamzat Chimaev si vzal Usmanova slova k srdci a slíbil, že jakmile přemůže Burnse, bude hned vyhlížet lepšího z duelu Covington vs. Masvidal.

Chimaev si v UFC vytvořil takovou popularitu, až si mnozí myslí, že se ho Dana White snaží protlačit na vrchol. Éterem dokonce zaznívají zprávy, že když přemůže Gilberta Burnse, svou první vážnou zkoušku z popředí žebříčku, tak půjde hned o titul.

V tento moment ovšem musel vstoupit do hry sám šampion, který všechny spekulace negoval. „Když já se dral na vrchol, musel jsem se prodrat přes celou řadu zabijáků. Nikdo mi nic nedal zadarmo a já také nedám nikomu nic zadarmo. Pokud chce tedy Khamzat bojovat o pás, musí zdolat více soupeřů ze špičky žebříčku, nejenom Burnse,“ nařídil mu.

A švédský vlk vzal šampiona ihned za slovo. „Neboj se, Usmane, ty přijdeš na řadu až jako hlavní chod. Teď zdolám Burnse a potom budu vyhlížet vítěze ze zápasu Covington vs. Masvidal. A teprve až potom přijdeš na řadu ty. Pamatuj si však, že já jsem nekorunovaným králem této divize a ty mi ten pás jenom předáš!“ odpověděl mu.

Pokud je tomu skutečně tak, potom by situace ve velterové váze měla vypadat následovně. Až Kamaru Usman vyléčí svou zranění ruku, pak bude obhajovat proti Leonu Edwardsovi, což může být klidně až na konci roku. Colby se mezitím střetne s Masvidalem a Chimaev s Burnsem, přičemž vítězové těchto dvou duelů by následně mohli jít proti sobě.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.