top fight logo export web
ludovit klein ufc 272 vyhra

Klein uvedl jméno soupeře, na kterého nyní cílí. Čeká na odpověď

Ľudovít Klein je připravený v UFC podstoupit již svůj šestý zápas. V hlavě nosí i ideální jméno soupeře.

Slovenská lehká váha stihla od svého vstupu do UFC podstoupit již pět zápasů. Tři z nich vyhrála, dva prohrála.

Začátky na takto velkém poli nebývají snadné pro nikoho a dá se říct, že se z nich Lajoš již oklepal. Nyní má na kontě dvě výhry v řadě a na tyto úspěchy by rád navázal ve svém dalším boji… Proti komu?

„Už jsem (UFC) navrhl soupeře, se kterým bych chtěl jít. Je to Jai Herbert,“ prozradil Klein televizi Markíza. Zvolil si tak oponenta, kterému je 34 let a v UFC má bilanci 2-3.

„Teď mi to musí jen potvrdit i on a jeho tým společně s manažerem. Zaslal jsem mu nabídku, čekám na odpověď. Buďto to potvrdí, anebo se mi najde jiný soupeř,“ řekl.

Vše je tedy nyní ve fázi čekání na odpověď. Kdyby se Herbert zdráhal nebo kdyby tento zápas UFC přišel nelogický, najde se jiná alternativa. V každém případě by se Lajoš do klece rád vrátil co nejdříve.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!