top fight logo export web
jorge masvidal utok mma

Klíčový svědek popsal, k čemu přesně došlo mezi Covingtonem a Masvidalem

Vše se seběhlo velmi rychle a nečekaně. Nikdo ani netušil, že dojde k nějakému útoku.

Colby Covington si zrovna lebedil v Papi Steak restauraci v Miami, kde mu dělali společnost YouTubeři z kanálu Full Send Podcast.

Celý spolek zažíval příjemný večer, jenž kromě vydatné večeře doprovázelo i pár drinků. Vše bylo v pohodě, než ovšem tato skupinka vyšla ven.

Možná by bylo lepší, kdyby vyšli společně, ale Covington byl podle všeho nedočkavý, a tak se vydal před restauraci jako první. A to byla chyba.

Sotva vyšel, ze stínu se vynořily čtyři maskované postavy, přičemž jedna řídila celý útok. Tou měl být právě Jorge Masvidal, jehož identita byla poznána až podle hlasu.

„Vše se seběhlo tak rychle a nečekaně. Covington měl na parkovišti od restaurace přistavené auto, a tak se vydal ven jako první. Nikdo nic netušil, když v tom se ze strany přiřítily čtyři cizí osoby. Jednou z nich byl Masvidal, který vedl útok,“ popisoval Bob Menery, ústřední člen z Full Send Podcastu.

„Bylo to jako blesk z čistého nebe, skutečně rychlé. Já nevěděl, co mám dělat. Bylo to prostě bum, bum, bum, bum a konec. Colby byl napaden, nikdo z nás nevěděl proč nebo kým, a zareagoval na to úprkem zpátky do restaurace,“ odhalil.

„Masvidala jsem poznal podle vlasů a hlasu. Běžel hned za Colbym, ale já mu řekl: ‚Hej, klid přece.‘ V tom se ozvalo: ‚Kdo to kurva řekl?!‘ A on se podíval na mě. Věřím však, že právě tohle ho zastavilo. Masvidal a všichni ostatní pak odešli,“ dodal Menery.

Následně se odehrála situace, kterou zachytily i videokamery. Covington už stál venku a bavil se s policií. Přitom se ještě divil, jak byla zjištěna jeho lokace.

Za vyzrazení místa ovšem mohli kluci z podcastu. Ti svou polohu sdíleli na sociálních sítích, když se chlubili, s kým právě večeří. Hovoří se o tom, že právě takto se Masvidal dozvěděl, kde Colby přebývá, a tak zorganizoval útok.

Protože se jedná o napadení, Covington nemusel dvakrát váhat a podal na svého floridského rivala žalobu – ublížení na zdraví a ničení cizí věci. Tou mají být rolexky v celkové hodnotě 90 tisíc amerických dolarů.

Na Masvidala tedy bude čekat 23. dubna soudní líčení a bude-li uznán vinným v plném rozsahu, může podle floridských zákonů počítat až s pětiletým pobytem za mřížemi.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.